Půjčování lešení s platnými certifikáty UNI 70

Lešení s certifikátem UNI 70 je schváleno Německým institutem pro stavební techniku. Jedná se tedy o vysoce kvalitní lešení, vyrobené ze slitin hliníku, které jsou odolné vůči působení venkovních podmínek. Současně jsou tyto slitiny velmi pevné, stabilní a lehké. Všechny tyto zmíněné vlastnosti tedy zaručují snadnou manipulaci, konstrukci i dekonstrukci.

Složení lešení

Základním znakem těchto typů lešení jsou spoje s kulatými trny a sklopné čepy. K samotné konstrukci lešení se požívá samovyztužovacích podlážek, které se upevňují přes kulaté trny vertikálních rámů. Díky tomu je sestavení snadné a velmi rychlé. Současně toto opatření zabraňuje možnosti vysmeknutí podlážek, lešení je tedy velmi bezpečné.

Montáž systému

Nejprve je třeba rozestavět zakládací patky a nasadit spodní diagonální upevnění a závěsné zábradlí. Následně se nasazují vertikální rámy, které se spojí se spodním upevněním pomocí diagonál připevněných pomocí sklopných čepů.

Poté je třeba uložit podlážky a pole lešení vyrovnat nejlépe pomocí vodováhy. Na spodní podlahu lze následně položit žebřík a pokračovat tak do vyšších pater, kde se namontují vertikální rámy. Další pokračování je totožné s předchozím postupem. Trubky se vyrábějí o průměru 48,3 mm z vysoce kvalitních materiálů.

Naše nabídka

Naše firma Vám nabízí možnost půjčení tohoto lešení, a to včetně jeho dopravy, montáže i demontáže. Ceny jsou vztaženy na m2 – montáž i demontáž 1 m2 stojí 25 Kč. Doprava se řeší individuálně podle místa dodání.

Krom lešení můžete na našich stránkách najít mnohé další služby spojené se stavbami a rekonstrukcemi domů. Škála naší nabídky je skutečně široká, jistě si vyberete. Naši zaměstnanci jsou ve své práci skutečnými odborníky. Jsou schopni Vám zodpovědět veškeré dotazy týkající se zakázky, ochotně Vám poradí a pomohou se všemi problémy. Za svou prací si stojíme a uděláme vše pro to, aby byla odvedena v maximální možné kvalitě. Těšíme se na případnou spolupráci!