Montáž značkových systémových stropních prvků

Jako službu u nás najdete mimo jiné i montáže značkových systémových stropních prvků, se kterými máme pouze dobré zkušenosti.

Systémové stropní prvky

Systémové stropní prvky jsou důležitým prvkem při stavbě rodinného domu. Právě proto klademe důraz na kvalitní materiál a kvalitní montáž těchto stropních prvků. Je několik druhů systémových prvků, které využíváme a se kterými máme bohaté zkušenosti.

Systémové stropní prvky jsou vhodné jak do rodinných domů, tak také do bytů.

Výhody systémových stropních prvků

Systémové stropní prvky čítají hned několik výhod, pro které je používáme.

Hlavní výhodou systémových stropních prvků je vysoká únosnost stropu a tuhost hotové konstrukce v domě. Další výhodou je variabilní umístění příček (tyto systémové stropní prvky se přizpůsobí jakémukoliv navrhnutému půdorysu – stropní prvky se vyrábějí v několika velikostech). Dále je také výhodný tzv. akustický útlum (pod stropem jsou méně slyšet kroky nebo hluk z horního patra). Desky jsou lehké, a tudíž se dobře s nimi manipuluje.

Systémové stropní prvky patří mezi levnější varianty, jak vytvořit kvalitní a pevný strop. 

Používáme pouze kvalitu

Na systémové prvky používáme pouze značkový materiál (tedy materiál s certifikátem). Z materiálu si můžete vybrat mezi značkami, jako je POROFIX, YTONG, HELUZ či POROTHERM. Snažíme se pro Vás vytvořit kvalitní a příjemné bydlení.