Hrubé stavby, stavby svislých zdí a stropů

Máte v plánu nechat si postavit rodinný dům? Obraťte se na nás. Využijte naše odborné služby v oblasti hrubých staveb, staveb svislých zdí a také stropů a žijte si ve svém domě spokojeně spoustu let.

Fáze hrubé stavby

Hrubá stavba se dělí na několik fází. První fází, kterou provádíme, jsou výkopové práce.  Dále se zaměřujeme na přípojky inženýrských sítí. Po této fázi již můžeme začít tvořit základovou desku a také základovou spáru. Poté již začínáme stavět svislou konstrukci. Následuje výstavba stropu dle zvoleného typu. Nakonec také postavíme věnec.

Jako službu Vám také můžeme zajistit izolaci domu.

Hrubé stavby

S realizacemi hrubých staveb máme dlouholeté zkušenosti. Vždy a vše konzultujeme se zákazníkem, tedy jak výběr materiálu, tak postup, který je při realizaci hrubé stavby nejvhodnější. Pracujeme pouze s kvalitním materiálem, který objednáváme u předních českých výrobců.

Rychlost hrubé stavby často závisí na počasí. Při zhoršeném počasí je zde určitá možnost, že se výstavba časově prodlouží, např. při schnutí betonového základu. Přesto se vždy snažíme pracovat co nejrychleji a nejkvalitněji.

Stavby svislých zdí a stropů

Na stavbu svislých zdí používáme převážně pórobetonové tvárnice a pálené cihly.

Na strop využíváme materiál dle zvoleného typu konstrukce. Nejenže Vám postavíme strop, ale také nabízíme služby armování a šalování.

Neváhejte nás kontaktovat a jistě se domluvíme.